Trendyol Express Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol Express Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol Express kurye iş başvurusu ile Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformunda kurye olarak çalışma imkanı sizleri bekliyor! Bütün detaylar internet sitemizde…

Trendyol, Türkiye’nin en büyük sanal mağazası olduğunu son yıllarda gösterdiği atılım ile kanıtlamış durumda. Şirketin bu kadar büyük kapsamlı çalışmasının ardından kendi kargo şirketiyle hizmet vermeye başlaması da kimseyi şaşırtmadı. Çünkü Türkiye’nin en büyük e-ticaret hacmine sahip site Trendyol olarak açıklandı. Trendyol Express kuryeliği, sistem üzerinde teslimat sayısına göre kazanç sağlayan bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birçok mesleğin aksine kuryelikte kişinin tamamen kendi çabasına göre maaşının artması ve azalması durumu görülmektedir. Kurye ve taşımacılık sistemine farklılık getiren bu sistemle Trendyol, birçok kişiye kazanç kapısı olmuş durumdadır. Aynı zamanda çalışan kişiler kendi işinin patronu olarak firma üzerinde çalışmaktadır. Çünkü firma ile anlaştığınız sözleşmede, şahıs şirketi açarak çalışmaya başlıyorsunuz.

Trendyol Express Kurye İş Başvurusu Hakkında

Trendyol Express kurye iş başvurusu hakkında tüm detaylar internet sitemizde! Sizde kurye olarak başlamak için neler gerekli şimdi öğrenebilirsiniz.

Trendyol Express kurye iş başvurusu yapılması için başvuru şartlarını sağlıyor olmanız gerekmektedir. Eğer başvuru şartlarını sağlıyorsanız ve güncel iş alımı mevcut ise başvuru süreci oldukça kısa sürecektir. Trendyol’da kuryeler asgari ücret tutarında maaş almaktadır. Fakat dağıtılan her paket için ortalama 3 – 4 TL aralığında kazanç sağlanabilir. Günde kurye konumuna göre ortalama 35 – 80 aralığında kargo dağıtılmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kuryeler için bu durum kargo miktarının 70’in altına düşmemesiyle görülmektedir. Durum böyle olunca maaştan daha fazla kazancın, dağıtımlardan kazanıldığı görülmektedir.

Trendyol Express kuryesi olmak için bireysel şahıs şirketinin olması gerekmektedir. Şirket sahibi olmanız her iki taraf için de daha karlı olduğundan dolayı şirket böyle bir yol izlemiştir. Trendyol Express Kurye İş Başvurusu 2022

Trendyol Express Kurye İş Başvurusu Şartları

Trendyol Express şirketinde kurye olarak işe başlamak için iş başvurusu şartlarını yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Şartları sağlayan çoğu kişi özellikle yaz aylarında işe alınmaktadır.

Trendyol Express kurye iş başvurusu şartları nelerdir?

  • 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.
  • Firmaya girmek için en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.
  • Aktif olarak motor ve araç  kullandığını beyan etmeniz gerekir.
  • Motor kullanmak için gerekli olan A1 ve A2 sınıfı motor ehliyetine sahip olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir.
  • Araba kullanmak için gerekli olan B1 ve B2 sınıfı araba ehliyetine sahip olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir.
  • Siparişlerinizi hızlı ama bir o kadar da güvenilir bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.
  • Takım çalışmasına uygun yapıda olmanız gerekmektedir.
  • Esnek çalışma saatlerine uygun olduğunuzu belirtmeniz gerekmektedir.
  • Teknolojiye yatkın olmanız gerekmektedir.

Kendi işinizin patronu olarak firmada çalışmak için gerekli şartları sağlıyor olmanız gerekmektedir. Gerekli şartları sağlayan kişiler Trendyol internet sitesi üzerinden kurye başvurusu yapabilirler.

Trendyol Express Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol Express kurye iş başvurusu nasıl yapılır? İş başvurusu yapmak için öncelikle internet sitesinden mevcut iş alımlarına bakmanız gerekmektedir.

Trendyol Express kurye iş başvurusu nasıl yapılır? Trendyol internet sitesine girerek mevcut iş alımlarına göz atın. Açtığınız sayfa içerisinde bulunduğunuz il veya ilçe için kurye alımı var mı kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer alım mevcut ise başvurunuzu yaparak, bilgilendirme için İnsan Kaynaklarına bağlanırsınız. Görüşmenizin olumlu olması durumunda şirket açarak işe başlamanız ortalama olarak 1 hafta sürmektedir.

İş başvurusu yapmak isteyen kişiler büyük şehirlerde yer alan Trendyol bayiliklerine de gidebilirler. Bayiliklerin gerekli departmanlarına başvuru yapılarak kurye olarak çalışma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca tanıdığınız kuryeler varsa onların aracılığıyla da işe başlamanız mümkündür. Trendyol Express Kurye İş Başvurusu

Trendyol Express Kurye Kazançları

Trendyol Express kurye kazançları ne kadar? Şirkette çalışan kuryeler Türkiye standartlarına göre ortalamanın üzerinde maaş almaktadır.

Trendyol Express kurye kazançları ne kadar? Trendyol’da kuryeler asgari ücret tutarında maaş almaktadır. Fakat dağıtılan her paket için ortalama 3 – 4 TL aralığında kazanç sağlanabilir. Günde kurye konumuna göre ortalama 35 – 80 aralığında kargo dağıtılmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kuryeler için bu durum kargo miktarının 70’in altına düşmemesiyle görülmektedir. Durum böyle olunca maaştan daha fazla kazancın, dağıtımlardan kazanıldığı görülmektedir.

İçeriği Beğendiniz mi?

Yorum yapın