TOG Burs Başvurusu 2022

TOG Burs Başvurusu nasıl yapılır? Toplum Gönüllüleri Vakfı burs başvurusu süreci devam ediyor.Burs başvurusunda bulunan öğrenciler eğer burs almaya hak kazanabilirlerse aylık 1500 Türk Lirası burs alabilecek.Burs başvurusu 11 Şubat 2021 tarihine kadar devam edecek.

TOG Burs Başvurusu

TOG Bursu Nedir?

TOG bursunun açılımı Toplum Gönüllüleri Vakfı Bursudur. Burs Yurtiçi bireylere verilmektedir. Alacak kişilerin daha önce aldığı veya şuan almış olduğu burslar bunu etkilememektedir. Bursu alan kişiler geri ödeme yapmayacaktır. Burs miktarı bazen değişiklik göstersede genel olarak 400TL dir. Burs Kasım-Temmuz aylarında verilmektedir.

tog burs basvuru
tog burs basvuru

Trendyol-TOG Burs Başvurusu

Burs başvurusu ekranında nüfus kayıt örneği,ösym sonuç belgesi , transkript belgesi ve gelir durumunu isteyen belgeler istenmektedir.6 Ay boyunca 1500 tl ödeme yapılacak burs’a  11 şubat 2021 tarihine kadar başvurabilirsiniz.Ayrıca üniversitelerin 4. sınıf öğrencisi olan bursiyerlere  Trendyol’da staj yapma olanağı sağlanacaktır.Başvuru değerlendirme süreci olumlu olan adaylar Şubat ayında çevrimiçi ortamda burs mülakatlarına katılacaktır.

Buraya tıklayarak  TOG 1500 TL Burs Başvurusu işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

TOG Bursu Kimlere Verilir?

Bu burs başvurusu aşağıdaki üniversite,bölüm ve programlarda eğitimine devam eden  üniversite öğrencilerinin başvurusuna açıktır. Boğaziçi Üniversitesi, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik&Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Ekonomi, İşletme, MIS. Türkiye Cumhuriyeti geneli üniversiteye yerleşilen puan türünde üniversite giriş başarı derecelerine sahip olan adaylar öncelikli olacaklardır.Ek olarak burs ile ilgili tüm detaylara,aranan kriter ve burs devamlılığın sağlanması için gerekli koşullara başvuru ekranından ulaşabilirsiniz.

TOG bursu alabilmek için üniversiteye yeni kayıt yaptırmış olmanız gerekiyor ya da dikey geçiş öğrencisi, 1,2,3,4.sınıf öğrenci olmalısınız. Bu şartı karşılıyorsanız diğer koşulları da gözden geçirerek bursa başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca son günlerde oldukça popüler olan 2021 Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu   yazımızdan burs başvurusu ile ilgili detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

İçeriği Beğendiniz mi?

“TOG Burs Başvurusu 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın