TOG 1500 TL Burs Başvurusu

Bu yazımızda Trendyol-TOG Vakfı burs başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı burs başvurusu süreci devam ediyor.Burs başvurusunda bulunan öğrenciler eğer burs almaya hak kazanabilirlerse aylık 1500 Türk Lirası burs alabilecek.Burs başvurusu 11 Şubat 2021 tarihine kadar devam edecek.

Trendyol TOGVakfi 1500TL Burs Basvurusu
Trendyol TOGVakfi 1500TL Burs Basvurusu

TOG 1500 TL Burs Başvurusu :

TOG Burs Başvurusu

Burs başvurusu ekranında nüfus kayıt örneği,ösym sonuç belgesi , transkript belgesi ve gelir durumunu isteyen belgeler istenmektedir.6 Ay boyunca 1500 tl ödeme yapılacak burs’a  11 şubat 2021 tarihine kadar başvurabilirsiniz.Ayrıca üniversitelerin 4. sınıf öğrencisi olan bursiyerlere  Trendyol’da staj yapma olanağı sağlanacaktır.Başvuru değerlendirme süreci olumlu olan adaylar Şubat ayında çevrimiçi ortamda burs mülakatlarına katılacaktır.

Buraya tıklayarak  TOG 1500 TL Burs Başvurusu işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Tog Burs Basvurusu
Tog Burs Basvurusu

TOG 1500 TL bursu kimlere verilir?

Bu burs başvurusu aşağıdaki üniversite,bölüm ve programlarda eğitimine devam eden  üniversite öğrencilerinin başvurusuna açıktır. Boğaziçi Üniversitesi, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik&Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Ekonomi, İşletme, MIS. Türkiye Cumhuriyeti geneli üniversiteye yerleşilen puan türünde üniversite giriş başarı derecelerine sahip olan adaylar öncelikli olacaklardır.Ek olarak burs ile ilgili tüm detaylara,aranan kriter ve burs devamlılığın sağlanması için gerekli koşullara başvuru ekranından ulaşabilirsiniz.

Vehbi Koc Vakfi Burs
Vehbi Koc Vakfi Burs

Ayrıca son günlerde oldukça popüler olan 2021 Vehbi Koç Vakfı Burs Başvurusu   yazımızdan burs başvurusu ile ilgili detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Bunu Gördünüz mü ?

Meb Bursu

MEB Bursu 2021

MEB Bursu aynı zamanda öğretmenlik bursu olarak da bilinmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere verilen …

Bir yorum

  1. TOG 1500 TL Burs Başvurusu işlemlerinizi 11 şubat 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeyi unutmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir