Kyk Burs Kart Sorgulama (Detaylı) 2021

Kyk Burs Kart Sorgulama konumuz ile siz değerli öğrenci arkadaşlarımızı en iyi şekilde bilgilendirmeye çalışacağız bu yazımızda burs kartı sorgulama nasıl yapılır kyk kart alımı ve kyk burs sorgulama ziraat gibi konuları anlatıyor olacağız.

Kyk Burs Kart Sorgulama

KYK Ziraat Bankası burs ödemelerinin yapıldı bankadır bu banka dışında başka bir bankaya ödeme yapılmaz KYK ödemleri alabilmeniz için öncelikle en yakında bulunana Ziraat bankası şubesine gitmeniz gerekiyor en yakın şube için tıklayınız.

Ziraat bankasına gittikten sonra numara alma işleminden sonra banka görevlisine Genç Bank kart başvurusu yapmak istediğinizi söylemeniz gerekiyor sonrasında sizden kimlik belgesi, öğrenci belgesi ve kartın teslim edileceği adresi isteyecek bu işlemleri yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir mesaj gelecek telefonunuza

Genc Bankkart
Genc Bankkart
Kurum Bursları ile ilgili harika yazılarımız var Mutlaka Göz Gezdirin

Bankanın mobil uygulamasını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu arada verdiğiniz adrese 7 ile 15 gün içerisinde kurye tarafından kartınız gelecektir.

Kartınız gelene kadar KYK Burs Ücretleri yatarsa ATM üzerinden QR ile çekebiliyorsunuz bu konuda içiniz rahat olsun

T.C. Ziraat Bankası tarafından öğrenciye tahsis edilen Genç Bank Kart çalınması, kaybolması, zorla birileri tarafından alınması vb gibi durumlarda bankaya bildirilmesi ve bildirim yapılana kadar geçen süredeki sorumluluk öğrenciye ait olduğunu belirtmek isteriz.

Kurum veya kurumlar tarafından T.C. Ziraat Bankası’na öğrenci adına açtırılan hesaplarda bir (1) yıl üzerinde hareket görülmemesi ( para çekme ) hesaplarda bulunan paraların kuruma iade veya bu paranın bankadan istenmesini konusunda kurum yetkilidir.

Yukarıdaki madde aslında şöyle açıklayabiliriz bazı öğrenciler durumları çok iyi olduğu halde KYK Burs Başvurusu yapabiliyor durumları iyi oldukları içinde hesaptaki parayı çekmiyorlar çekmedikleri içinde kurum veya kurumlar bu tarz önlemler alabiliyor.

MEB Öğretmenlik Bursu Başvurusu 2021 ile ilgili harika yazılarımız var Mutlaka Göz Gezdirin

Kyk Burs Kart Sorgulama İşlemleri

Kyk Kart Sorgulama işlemi çok basit bir şekilde yapılmaktadır bankaya başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra Ziraat bankasının internet sitesinden kart sorgulama işlemi yapabiliyorsunuz.

Bunu Gördünüz mü ?

Askev Burs

Askev Burs 2021

Askev Burs Bilginer Melin Ayvalık Sanat Kültür Eğitim Vakfı ASKEV maddi olarak sınırlı olan aynı zamanda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir