Ali İsmail Korkmaz Vakfı Burs Başvurusu

Ali İsmail Korkmaz Vakfı Burs, bu yazımızda Ali İsmail Korkmaz Vakfı tarafından verilen üniversite bursu ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

Ali Ismail Korkmaz Vakfi Burs Basvurusu
Ali Ismail Korkmaz Vakfi Burs Basvurusu

Ali İsmail Korkmaz Vakfı  öğrencilerin eğitimlerine destek olmak amacıyla kurulduğu günden bu yana üniversite ve lise öğrencilerine burs desteği ve öğrenci yardım desteği sağlıyor.Verilen burs tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz bir vakıf bursudur.Burs ile ilgili detaylra bakacak olursak ;

Ali İsmail Korkmaz Vakfı Burs Başvuru Koşulları

Burs başvurusu yapacak olan öğrencilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve ilköğretim,ortaöğretim ve lise eğitimlerini Hatay ilinde almış olup herhangi bir devlet üniversitesinde öğrenci olması gerekmektedir.

Ayrıca eğitimlerini Hatayda almamış olup Mersin,Eskişehir,İstanbul ve İzmir illerindeki devlet üniversitesinde eğitim gören üniversite öğrencileride burs başvurusu yapabilirler.

ALİKEV Burs

Ali İsmail Korkmaz Vakfı Bursu Ne Kadar ?

Ali Ismail Korkmaz Vakfi Burs
Ali Ismail Korkmaz Vakfi 2021 Burs

2020-2021 eğitim-öğretim yılı için belirlenen burs miktarı üniversite öğrencileri için 10 ay boyunca aylık 275 tl, lise öğrencileri için ise 10 ay boyunca aylık 175 tl şeklindedir.

Ali İsmail Korkmaz Vakfı Burs Başvurusu

Ali İsmail Korkmaz Vakfı tarafından verilen üniversite ve lise burslarına ALİKEV Burs  sayfası üzerinden burs başvurusu işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

VGM Burs Basvurusu 2021
VGM Burs Basvurusu 2021

Vgm burs , Vgm burs başvurusu ve Vgm burs sonuçları gibi detaylara Vgm burs başvurusu  yazısından ulaşabilirsiniz.

Tüm burslarla ilgili olarak sormak istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorum yaparak iletebilirsiniz.

İçeriği Beğendiniz mi?

“Ali İsmail Korkmaz Vakfı Burs Başvurusu” üzerine bir yorum

Yorum yapın